Palazzo Hotell
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Det bekväma Palazzo Hotell Agua Boa ligger ganska nära Paraty Historical Centre. Det har 6 rum. Det finns också en parkering.
Agua Boas centrum kan nås inom 5 minuters promenad. Du hittar populära turistattraktioner som Ilha das Cabras mindre än 5 minuter bort till fots. De närliggande attraktionerna inkluderar Lopes Mendes Beach, som ligger mindre än 30 meter bort.
Rummen har luftkonditionering, samt moderna bekvämligheter som plattskärms-TV med satellitkanaler. För mer bekvämlighet erbjuds separat toalett och dusch. De privata badrummen på Palazzo Hotell i Agua Boa erbjuder även en separat toalett och en dusch.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
Service
- Rumsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Te- och kaffefaciliteter
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕗
Vilken tid checkar man ut på Palazzo Hotell?
Gästerna på Palazzo Hotell måste checka ut till 12:00. - ❓
Vilken betalningsmetod erbjuds på Palazzo Hotell?
Gästerna på Palazzo Hotell kan betala med American Express, Elo kreditkort och Hipercard samt andra betalningsmetoder. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på Palazzo Hotell?
Palazzo Hotell erbjuder Trebäddsrum, Familjerum och Dubbelrum att välja mellan.